Åpningstider


Sykkelverksted og Sykkelbutikk Rud (Sandvika)

Løxaveien 19, 1351 Rud
Tel: 93 48 59 16, E-post: rud@birk.no
Nettbutikk E-post: ordre@birk.no
Tel nettbutikk: 23228180

Åpningstider: 
Man-fredag 10-18

Torsdag 10-19
Lørdag 10-16

 

Sykkelverksted og Sykkelbutikk

Lillehammer

Storgata 81 (Gågata) 2609 Lillehammer
Tel:  93 48 59 17
E-post: lillehammer@birk.no

Åpningstider: 
Man-fredag 09-19 
Lørdag 10-16

 


Sykkelverksted og Sykkelbutikk Alnabru

Smalvollveien 63, OSLO. Ved SmartClub!
Tel: 46 44 91 52 
E-post: alnabru@birk.no

Åpningstider: 
Man-fredag 10-28

Torsdag 10-19 
Lørdag 10-17

 

 
Sykkelverksted og Sykkelbutikk Oslo

Marcus Thranesgt 2 (Ring 2 v/Vøyenbrua)
0473 OSLO.
Tel: 93 23 69 91
E-post: oslo@birk.no

Åpningstider:
Man-fredag 10-20
Lørdag 10-16

 
Sykkelverksted og Sykkelbutikk Tønsberg

Halfdan Wilhelmsens Allé 42 (v/Kilen) 
3117 Tønsberg
Tel: 33 31 12 22 / 92 23 04 53
E-post: tonsberg@birk.no

Åpningstider
Man-fredag 10-18 
Lørdag 10-16

 
Sykkelverksted og Sykkelbutikk Trondheim

Falkenborgvegen 24
7047 Trondheim
Tel: 40 43 84 88
E-post: trondheim@birk.no

Åpningstider: 
Man-fredag 10-18  
Lørdag 10-16

 
Sykkelverksted og Sykkelbutikk Vestby

Vestbyveien 155, 1540 Vestby. 
(Big Box på Norwegian Outlet)
Tel 46 82 52 32
E-post; vestby@birk.no

Åpningstider: 
Man-fredag 10-18

Torsdag 10 - 19
Lørdag 10-17

 
Sykkelverksted og Sykkelbutikk Larvik

Yttersøveien 12
(Nordby indutriområde)
Tel 46 83 35 63
E-post; larvik@birk.no

Åpningstider: 
Man-fredag 10-18

Torsdag: 10 - 20
Lørdager 10-16