Fuji Absolute 1.3 2017, Hybridsykkel

Flere visninger

Fuji Absolute 1.3 2017, Hybridsykkel

* Påkrevde felt

Vanlig pris: kr 7 490

Special Price kr 6 741

Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

Praktisk, rask og komfortabel hybridsykkel . Perfekt for by, asfalt og lettere grusveier. Hydrauliske skivebremser, shimano gir og stiv gaffel. Kommer også i egen dameversjon.

Detaljer

Detaljer

Størrelse Rytterhøyde
17" 163cm - 179cm
19" 173cm - 180cm
21" 175cm - 183cm
23" 180cm - 191cm
Geometri

 SizeM (17")L (19")XL (21")XXL (23)
ASeat Tube, Center To Top432483533584
CTop Tube, Effective549575600625
DHead Tube Length145170190220
ESeat Tube Angle74°73°73°73°
GHead Tube Angle70°71°71°71°
HChainstay Length440440440440
IWheelbase1052105810841110
JBottom Bracket Drop60606060
KFork Offset45454545
MStack555583601630
NReach388395414431
OStandover768806839878
 Stem100100110110
 Handlebar Width600620620620
 Crank170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c
 Seat Post Diameter27.227.227.227.2
Spesifikasjon

SIZES

S (15"), M (17"), L (19"), XL (21"), XXL (23")

COLOR(S)

Satin blue

FRAME

Fuji A2-SL custom butted alloy w/ 1-1/8" semi-integrated threadless headtube, internal shift cable routing, post disc mount, forged dropouts and replaceable hanger

FORK

FC-440 carbon w/ alloy dropouts, flat disc mounts

CRANKSET

Shimano R345, 50/34T

BOTTOM BRACKET

Shimano Octalink, sealed bearing

PEDALS

Alloy platform

FRONT DERAILLEUR

Shimano Sora

REAR DERAILLEUR

Shimano Sora, 9-speed

SHIFTERS

Shimano Sora, Rapid Fire w/ optical gear display, 9-speed

CASSETTE

Shimano Alivio, 11-32T, 9-speed

CHAIN

KMC X9 w/ MissingLink, 9-speed

WHEELSET

Vera Corsa DPD22 double wall rims, 28 / 32h, alloy disc hubs, 14g stainless spokes

TIRES

Vera CityWide, 700 x 28c, 30tpi w/ Phalanx flat protection

BRAKESET

Tektro Auriga Hydraulic disc, 160mm/140mm rotor

BRAKE LEVERS

Tektro Auriga Hydraulic disc, 2-finger

HEADSET

FSA, 1-1/8" semi-integrated threadless

HANDLEBAR

Oval Concepts 250 riser bar, 6061 alloy, +/- 5mm rise, 9° sweep, 31.8mm clamp

STEM

Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°

GRIPS

Oval Concepts 620, ergo shape, single lock on, single density Kraton

SADDLE

Oval Concepts 300, steel rail

SEATPOST

Oval Concepts, 6061 alloy, 27.2mm diameter

WEIGHT

10.44kgs / 23.02lbs

Vi anbefaler