Fuji Absolute 2.1 2017, Hybridsykkel

Flere visninger

Fuji Absolute 2.1 2017, Hybridsykkel

* Påkrevde felt

Vanlig pris: kr 4 490

Special Price kr 3 490

Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

Prisgunstig rask og komfortabel hybridsykkel . Perfekt for by og asfalt, eller rolige turer på grusveier. Sykkelen kommer med kvalitetskomponeter fra Shimano og Oval, detter sørger for lite vedlikehold og problemfri sykling. Kommer også i egen dameversjon.

Leveres med bagasjebrett, støtte og skjermer.

Mer om Fuji merkevare kan du lese her
Detaljer

Detaljer

Størrelse Rytterhøyde
17" 163cm - 179cm
19" 173cm - 180cm
21" 175cm - 183cm
23" 180cm - 191cm
Geometri

 SizeM (17")L (19")XL (21")XXL (23)
ASeat Tube, Center To Top432483533584
CTop Tube, Effective549574599624
DHead Tube Length145170190220
ESeat Tube Angle74°73°73°73°
GHead Tube Angle70°71°71°71°
HChainstay Length448448448448
IWheelbase1052105910841110
JBottom Bracket Drop60606060
KFork Offset45454545
MStack566594613641
NReach388391416426
OStandover777814847885
 Stem80909090
 Handlebar Width600620620620
 Crank170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c
 Seat Post Diameter27.227.227.227.2
Spesifikasjon

SIZES

S (15"), M (17"), L (19"), XL (21"), XXL (23")

COLOR(S)

Forest Green, Silver

FRAME

Fuji A2-SL custom butted alloy w/ 1-1/8" semi-integrated threadless headtube, internal shift cable routing, post disc mount, forged dropouts and replaceable hanger

FORK

Hi-Ten Steel, straight bladed w/ lowrider mounts

CRANKSET

Shimano Tourney, 48/38/28T w/ chainguard

BOTTOM BRACKET

Sealed cartridge

PEDALS

Resin platform

FRONT DERAILLEUR

Shimano Tourney

REAR DERAILLEUR

Shimano Altus, 8-speed

SHIFTERS

Shimano EF500, EZ Fire 8-speed

CASSETTE

Shimano Altus, 11-32T, 8-speed

CHAIN

KMC HV700, 8-speed

WHEELSET

Vera Terra DPM18 double wall rims, 32h, alloy hubs, 14g spokes

TIRES

Vera CityWide, 700 x 32c, 30tpi w/ Phalanx flat protection

BRAKESET

Tektro alloy linear pull

BRAKE LEVERS

Shimano EF500, 4-finger

HEADSET

FSA, 1-1/8" semi-integrated threadless

HANDLEBAR

Oval Concepts riser bar, 6061 alloy, 18mm rise, 6° sweep, 25.4 clamp

STEM

Oval Concepts, forged aluminum, +/-20°

GRIPS

Oval Concepts Comfort, Kraton

SADDLE

Oval Concepts Sport, steel rail

SEATPOST

Oval Concepts, 6061 alloy, 27.2mm diameter

WEIGHT

12.13kgs / 26.73lbs