Fuji Absolute 2.1 ST Utstyrspakke 2018, Hybridsykkel, Dame

Flere visninger

Fuji Absolute 2.1 ST Utstyrspakke 2018, Hybridsykkel, Dame

* Påkrevde felt

Vanlig pris: kr 4 990

Special Price kr 3 992

Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

På lager Sykkelen blir utlevert som anvist eller etter avtale. Betaling blir trukket forskuddsvis ved bestilling. Spørsmål rettes til hello@birk.no
Prisgunstig rask og komfortabel hybridsykkel . Perfekt for by og asfalt, eller rolige turer på grusveier. Sykkelen kommer med kvalitetskomponeter fra Shimano og Oval, detter sørger for lite vedlikehold og problemfri sykling. Kommer også i egen dameversjon. Leveres med bagasjebrett, støtte og skjermer.

Vi tar forbehold om avvik i bilde og spesifikasjoner.
Mer om Fuji merkevare kan du lese her
Detaljer

Detaljer

Størrelse Rytterhøyde
15" 152cm - 165cm
17" 163cm - 175cm
19" 173cm - 183cm
Geometri

 SizeM (17")L (19")XL (21")XXL (23)
ASeat Tube, Center To Top432483533584
CTop Tube, Effective549574599624
DHead Tube Length145170190220
ESeat Tube Angle74°73°73°73°
GHead Tube Angle70°71°71°71°
HChainstay Length448448448448
IWheelbase1052105910841110
JBottom Bracket Drop60606060
KFork Offset45454545
MStack566594613641
NReach388391416426
OStandover777814847885
 Stem80909090
 Handlebar Width600620620620
 Crank170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c
 Seat Post Diameter27.227.227.227.2
Spesifikasjon
Sizes:
15”, 17”, 19”
Color(s):
White/blue
Frame:
Fuji A2-SL custom butted alloy w/ 1-1/8” semi-integrated threadless headtube w/ seatstay brake pivots, forged dropouts and replaceable hanger
Fork:
Hi-Ten steel, straight bladed w/ lowrider mounts
Crankset:
Shimano Tourney, 48/38/28T w/ chainguard
Bottom Bracket:
Sealed cartridge
Pedals:
Resin platform
Front Derailleur:
Shimano Tourney
Rear Derailleur:
Shimano Altus, 8-speed
Shifters:
Shimano Altus EF500, EZ Fire 8-speed
Cassette:
Shimano Altus, 11-32T, 8-speed
Chain:
KMC HV700, 8-speed
Wheelset:
Vera Terra DPM18 double wall rims, 32h, alloy hubs, 14g spokes
Tires:
Vera CityWide, 700 x 32c, 30tpi w/ Phalanx flat protection
Brakeset:
Tektro alloy linear pull
Brake Levers:
Shimano EF500, 4-finger
Headset:
FSA, 1-1/8” semi-integrated threadless
Handlebar:
Oval Concepts riser, 6061 alloy, 20mm rise, 6° sweep, 25.4 clamp
Stem:
Oval Concepts, forged alloy, +/-20°
Grips:
Oval Concepts Comfort, Kraton
Saddle:
Sport comfort
Seatpost:
Oval Concepts, 6061 alloy, 27.2mm diameter
Weight:
11.99kg