Fuji Nevada 1.4 2017 Terrengsykkel

Flere visninger

Fuji Nevada 1.4 2017 Terrengsykkel

* Påkrevde felt

Vanlig pris: kr 6 490

Special Price kr 3 894

Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

God terrengsykkel som passer godt til trening og fritid. Lett aluminiumsramme og gode komponenter fra Shimano og Oval. Sykkelen kommer med SR Suntour gaffel med 100mm vandring og remote lockout på styret.
Detaljer

Detaljer

Anbefalt størrelse: 

29

M 17" 175cm - 180cm
L 19" 178cm - 185cm
XL 21" 173cm - 193cm

Se egen tabell for for full Geometri og Spesifikasjoner for sykkelen

27.5

XS 13" 147cm - 160cm
S  15" 160cm - 167cm
M 17" 165cm - 178cm
Geometri

 Size(M) 17"(L) 19"(XL) 21"
ASeat Tube, Center To Top432482.6533
CTop Tube, Effective590610625
DHead Tube Length130130130
ESeat Tube Angle73°73°73°
GHead Tube Angle71°71°71°
HChainstay Length445445445
IWheelbase107710971112
JBottom Bracket Drop606060
KFork Offset464646
MStack649.2649.2649.2
NReach381.1404.5419.5
OStandover820.6842.4867
 Stem90100110
 Handlebar Width710710710
 Crank175175175
 Wheel Size29"29"29"
 Seat Post Diameter31.631.631.6
Spesifikasjon
Sizes:
27.5/ XS (13"),S (15”), M (17”), 29/ M (17"), L (19”), XL (21”)
Color(s):
Gloss Apple Green w/ Black and Green
Frame:
Fuji A2-SL custom-butted alloy front triangle w/ PowerCurve down tube, oversized seat tube, Fuji A1-SL alloy rear triangle w/ S-bend chainstays, post disc mount, cold-forged dropout and replaceable hanger
Fork:
SR Suntour SF15-XCM-HLO-DS-29 w/ hydraulic lockout, 100mm travel
Crankset:
Shimano Acera, alloy, 40/30/22T
Bottom Bracket:
VP-BC73, sealed cartridge bearing
Pedals:
Resin platform
Front Derailleur:
Shimano Alivio, 34.9mm
Rear Derailleur:
Shimano Deore XT, 9-speed
Shifters:
Shimano Altus, Rapid Fire, 9-speed
Cassette:
Shimano HG200-9, 11-34T, 9-speed
Chain:
KMC Z99, 9-speed
Wheelset:
Vera Terra DPD22 rims 32h, Formula DC-20LW front, Formula DC-22LW rear disc hubs, 14g stainless black spokes
Tires:
Vera Eos, 29”/27.5 x 2.1”, 30tpi
Brakeset:
Tektro HD-M290, hydraulic disc, 180/160mm rotors
Brake Levers:
Tektro HD-M290, hydraulic disc
Headset:
FSA NO.10, 1 1/8” semi-integrated, caged bearings
Handlebar:
Oval Concepts flat bar, 6061 alloy, 9° sweep, 31.8mm clamp
Stem:
Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Grips:
Oval Concepts 400, dual density Kraton
Saddle:
Oval Concepts 200, steel rail
Seatpost:
Oval Concepts, 6061 alloy, 31.6mm diameter
Weight:
14.48kg / 31.85lbs

Vi anbefaler