Fuji TRAVERSE 1.1 2019, Hybridsykkel

Flere visninger

Fuji TRAVERSE 1.1 2019, Hybridsykkel

* Påkrevde felt

kr 7 990
Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

Rask, men komfortabel hybridsykkel fra Fuji!

- Lettvekts aluminiumsramme
- Dempegaffel
- Skivebremser

Estimert leveringstid: 15.03.2019.

Detaljer

Detaljer

Flott hybridsykkel for tur, trening og jobbsykling! Tre-delt krankgir med ni gir bak gir hele 27 gir. Dempegaffel for ekstra komfort. Hydrauliske skivebremser fra Shimano. Raske dekk, med ekstra punkteringsbeskyttelse gjør at den fint kan drar ut fra asfalten og inn på grusveier. 

Størrelse Rytterhøyde
17 172cm - 180cm
19 178cm - 185cm
21 173cm - 193cm

 

 Sykkelen blir utlevert som anvist eller etter avtale. Betaling blir trukket forskuddsvis ved bestilling. Spørsmål rettes til hello@birk.no

Vi tar forbehold om avvik i bilde og spesifikasjon.

Geometri

 SizeS (15")M (17")L (19")L-XL (20.5XL (22)
ASeat Tube, Center To Top380440482520560
CTop Tube, Effective552571589600610
DHead Tube Length110110120140155
ESeat Tube Angle72.5°72.5°71.5°71.5°71.5°
GHead Tube Angle70°70°70.5°70.5°70.5°
HChainstay Length460460460460460
IWheelbase10471066106810791089
JBottom Bracket Drop6060606060
KFork Offset43.843.843.843.843.8
MStack594594605624638
NReach365384387391396
OStandover891.5891.5902.5921.5935.5
 Stem9090100100110
 Handlebar Width620620640640640
 Crank170170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c700c
 Seat Post Diameter31.631.631.631.631.6
Spesifikasjon
Fuji TRAVERSE 1.1  
Størrelser M (17”), L (19”), XL (21”)
Farge Satin Electric Blue
Ramme Fuji A2-SL custom-butted alloy
Gaffel SR NEX suspension w/ remote hydraulic lockout, 63mm travel
Krank Shimano Alivio, 48/36/26T w/ chainguard
Kranklager Shimano, external, sealed bearing
Pedaler Alloy platform
Framgir Shimano Altus
Bakgir Shimano Deore
Girskifter Shimano Altus M2000, EZ Fire, 3 x 9-speed
Kassett Shimano Alivio, 11-32T
Kjede KMC X9
Hjul WTB SX19 double wall, 32h, 14g stainless spokes
Dekk Kenda Drumlin, 700 x 40c, w/ K-Shield flat protection
Bremser
A16
Shimano M200 hydraulic disc, 160mm
Styrelager FSA, 1-1/8” semi-integrated
Styre Oval Concepts 200 alloy, 15mm rise
Stem Oval Concepts 313, 3D-forged alloy, +/-7°
Holker Velo comfort sport, lock on
Sete Selle Royale Milo+
Setepinne Oval Concepts 300 alloy, 27.2mm
 
Størrelse Rytterhøyde
17 172cm - 180cm
19 178cm - 185cm
21 173cm - 193cm