Fuji Traverse 1.3 Utstyrspakke 2018, Hybridsykkel

Flere visninger

Fuji Traverse 1.3 Utstyrspakke 2018, Hybridsykkel

* Påkrevde felt

kr 7 990
Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

På lager 

Praktisk og moderne hybridsykkel. Hydrauliske skivebremser fra Shimano, Shimano Deore girgruppe med 27 gir. Kommer med bagasjebrett, støtte, og skjermer. 63mm vandring på en Suntour dempegaffel, med lockout på styre

Detaljer

Detaljer

Størrelse Rytterhøyde
17" 163cm - 179cm
19" 173cm - 180cm
21 in 175cm - 183cm
22 in 180cm - 191cm
Geometri

 SizeS (15")M (17")L (19")L-XL (20.5XL (22)
ASeat Tube, Center To Top380440482520560
CTop Tube, Effective552571589600610
DHead Tube Length110110120140155
ESeat Tube Angle72.5°72.5°71.5°71.5°71.5°
GHead Tube Angle70°70°70.5°70.5°70.5°
HChainstay Length460460460460460
IWheelbase10471066106810791089
JBottom Bracket Drop6060606060
KFork Offset43.843.843.843.843.8
MStack594594605624638
NReach365384387391396
OStandover891.5891.5902.5921.5935.5
 Stem9090100100110
 Handlebar Width620620640640640
 Crank170170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c700c
 Seat Post Diameter31.631.631.631.631.6
Spesifikasjon
Sizes:
17”, 19”, 21”
Color(s):
Orange
Frame:
Fuji A2-SL custom-butted alloy, 1-1/8” semi-integrated headtube, S-bend chainstays, cold-forged dropouts and replaceable hanger
Fork:
SR NEX suspension w/ remote hydraulic lockout, 63mm travel
Crankset:
Shimano Alivio, 48/36/26T w/ chainguard
Bottom Bracket:
Shimano, external, sealed bearing
Pedals:
Alloy platform
Front Derailleur:
Shimano Altus
Rear Derailleur:
Shimano Deore, 9-speed
Shifters:
Shimano Altus M2000, EZ Fire, 9-speed
Cassette:
Shimano Alivio, 11-32T, 9-speed
Chain:
KMC X9 w/ MissingLink, 9-speed
Wheelset:
Vera Terra DPD22 double wall rims, 32h, alloy disc hubs, 14g stainless spokes
Tires:
Vera EOS, 700 x 38c, 30 tpi w/ Phalanx flat protection
Brakeset:
Shimano M315 hydraulic disc, 160mm/160mm rotor
Brake Levers:
Shimano M315 hydraulic disc, 2-finger
Headset:
FSA, 1-1/8” semi-integrated threadless
Handlebar:
Oval Concepts 200 riser bar, 6061 alloy, 15mm rise, 9° sweep, 31.8mm clamp
Stem:
Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Grips:
Oval Concepts Comfort, lock on, Kraton
Saddle:
Oval Concepts 300, steel rail
Seatpost:
Oval Concepts 300, 6061 alloy, 27.2mm diameter
Weight:
14.23kg