Fuji TRAVERSE 1.3 LE 2017, Hybridsykkel

Flere visninger

Fuji TRAVERSE 1.3 LE 2017, Hybridsykkel

* Påkrevde felt

Vanlig pris: kr 7 490

Special Price kr 4 890

Delbetaling
Månedsbeløp
Antall måneder
Kredittkjøpspris

Effektiv rente

Praktisk og moderne hybridsykkel. Hydrauliske skivebremser fra Hayes, Shimano Deore/Acera girgruppe med 27 gir. Kommer med bagasjebrett, støtte, og skjermer. 63mm vandring på en Suntour dempegaffel, med lockout på styre

Detaljer

Detaljer

Størrelse Rytterhøyde
15" 152cm - 165cm
17" 163cm - 179cm
19" 173cm - 180cm
21 in 175cm - 183cm
22 in 180cm - 191cm
Geometri

 SizeS (15")M (17")L (19")L-XL (20.5XL (22)
ASeat Tube, Center To Top380440482520560
CTop Tube, Effective552571589600610
DHead Tube Length110110120140155
ESeat Tube Angle72.5°72.5°71.5°71.5°71.5°
GHead Tube Angle70°70°70.5°70.5°70.5°
HChainstay Length460460460460460
IWheelbase10471066106810791089
JBottom Bracket Drop6060606060
KFork Offset43.843.843.843.843.8
MStack594594605624638
NReach365384387391396
OStandover891.5891.5902.5921.5935.5
 Stem9090100100110
 Handlebar Width620620640640640
 Crank170170175175175
 Wheel Size700c700c700c700c700c
 Seat Post Diameter31.631.631.631.631.6
Spesifikasjon
Sizes:
S (15”), M (17”), L (19”), L/XL (20.5”), XL (22”)
Color(s):
Gray
Frame:
XS (15”), S (17”), M (19”), L (20.5”), XL (22”), XXL (24”)
Fork:
SR NEX suspension w/ remote hydraulic lockout, 63mm travel
Crankset:
Shimano Alivio, 48/36/26T w/ chainguard
Bottom Bracket:
Shimano, external, sealed bearing
Pedals:
Alloy platform
Front Derailleur:
Shimano Altus
Rear Derailleur:
Shimano Deore, 9-speed
Shifters:
Shimano Altus, Rapid Fire, 9-speed
Cassette:
Shimano Alivio, 11-32T, 9-speed
Chain:
KMC X9 w/ MissingLink, 9-speed
Wheelset:
Vera Terra DPD22 double wall rims, 32h, alloy disc hubs, 14g stainless spokes
Tires:
Vera EOS, 700 x 38c, 30 tpi w/ Phalanx flat protection
Brakeset:
Shimano M315 hydraulic disc, 160mm/160mm rotor
Brake Levers:
Shimano M315 hydraulic disc, 2-finger
Headset:
FSA, 1-1/8” semi-integrated threadless
Handlebar:
Oval Concepts 200 riser bar, 6061 alloy, 15mm rise, 9° sweep, 31.8mm clamp
Stem:
Oval Concepts 313, 3D-forged 6061 stem body, +/-7°
Grips:
Oval Concepts Comfort, lock on, Kraton
Saddle:
Oval Concepts 300, steel rail
Seatpost:
Oval Concepts 300, 6061 alloy, 27.2mm diameter
Weight:
14.10kg / 31.08lbs

**Specifications are subject to change without notice.**